Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach skokowych w ramach Ligi Mazowsza które odbędą się 12.05.2018.

Kontakt


STRONA | Facebook

Stowarzyszenie Jeździeckie "Szarża"
ul. Szarży 3
05-805 Popówek gm. Brwinów

KRS: 0000219302

Główni organizatorzy:
kontakt@zawody.szarza.pl

Martyna Łyczek (Boksy, Parkour)
tel. 515-193-676

Paulina Kosiec (Biuro Zawodów)
tel. 666-399-628

Karol Mruk (Parking)
tel. 665-476-184

Radosław Skarżycki (PR)
tel. 507-620-448

Kierownik stajni:
Iwona Chmiel
zawody@szarża.pl tel. 500 186 284

Dojazd


Jak dojechać samochodem?
Jadąc z Warszawy mamy dwie możliwości.

1. Sposób pierwszy
Jedną z nich jest wyjechanie Alejami Jerozolimskim w kierunku Pruszkowa. Po minięciu ostatniego skrzyżowania ze światłami w Pruszkowie (stacja Shell po lewej stronie drogi) jedziemy jeszcze ok 500m prosto. Na zakręcie w prawo jest skrzyżowanie, trzeba skręcić w lewo do Nowej Wsi (jest drogowskaz). Przejeżdżamy przez Nową Wieś prosto mijamy tory kolejki WKD. Po minięciu wszystkich zabudowań tj. po około 1,5 km dojeżdżamy do ronda. Tam skręcamy w prawo. Po ostrym zakręcie w lewo jedziemy prosto jakieś 200m i skręcamy w prawo w nieutwardzoną drogę (po prawej stronie jest wjazd do ogródków działkowych a przy skręcie jest tablica informacyjna). Jadąc prosto tą drogą wjeżdżamy na podwórko ośrodka jeździeckiego w Popówku.

2. Sposób drugi
Inną możliwością jest wyjechanie z Warszawy trasą Aleją Krakowską w kierunku Wrocławia (na skrzyżowaniu w Jankach skręcamy w prawo na Wrocław). W ten sposób dojeżdżamy aż do Nadarzyna. W Nadarzynie na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo i jedziemy do ronda obok kościoła. Z ronda zjeżdżamy w kierunku Pruszkowa (jest drogowskaz). Jadąc tą drogą przejedziemy przez Strzeniówkę i dotrzemy do łuku, gdzie droga skręca w prawo. Jedziemy dalej tą drogą, a gdy miniemy tablicę z nazwą miejscowości Kanie zdejmujemy nogę z gazu - za ok. 100 m. skręcamy w lewo w drogę gruntową, którą dojeżdżamy do stajni.

Jak dojechać autobusem?
Można do Szarży dojechać autobusem. Do wsi Strzeniówka kursuje podmiejski autobus linii 711 z Okęcia. Aktualny rozkład jazdy tego autobusu można znaleźć na stronach ZTM. Z autobusu należy wysiąść na przystanku Strzeniówka i udać się wzdłuż drogi asfaltowej w kierunku zachodnim. W ten sposób docieramy do skrzyżowania pięciu dróg, na którym stoi drewniany krzyż. Do Szarży trzeba iść prosto drogą polną obok krzyża.

Jak dojechać WKD?
Do ośrodka można również w ciągu 35 minut dojechać kolejką WKD (z Dworca Centralnego) i po 15-20 minutach spaceru dojść do stajni. Na zamieszczonym schemacie "tropicielom" przedstawiliśmy dokładną trasę po której należy się przemieszczać po opuszczeniu kolejki WKD na stacji Kanie Helenowskie bądź Nowa Wieś. Mapa